آخرین اخبار

شنبه1401/12/27

10:51:3

26

استاندارد خراسان جنوبی بازرسی میادین میوه و تره بار را آغاز کرد

صبح امروز بازرسان و کارشناسان استاندارد خراسان جنوبی همیار در طرح ویژه عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران با حضور در میادین میوه و تره بار مرکز استان ، ارزیابی شرایط این اماکن را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد خراسان جنوبی صبح امروز همزمان با حضور تیم های بازرسی استاندارد در سطح استان ، میادین میوه و تره بار مورد بازرسی قرار گرفتند و از آنجایی که در این روزها تقاضای میوه و تره بار با توجه به این مهم که چند روزی تا سال جدید و ماه مبارک رمضان باقی نمانده ، بیشتر شده است ، بازرسی این مراکز از اهمیت بسیار بالایی در راستای حقوق مصرف کننده و عدم تضعییع آن برخوردار است .
با حضور در میادین تره بار ، محوطه فروش ، ساختمان ، سقف ، دیوار ، کف ، وسایل و تجهزات و.... بررسی و چک لیست های ارزیابی مربوطه با توجه به شرایط ، مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت .

قابل ذکر است طرح ویژه عیدانه از 15 اسفند ماه تا 15 فروردین ماه در تمام کشور در محورهای ارزیابی هتل ها ، فرودگاه های ، فروشگاه های زنجیره ای ، مراکز پذیرایی ، مراکز اقامتی بین راهی ، میادین میوه و تره بار ، خدمات قالیشویی و مراکز فروش شیرینی انجام میشود و در اتمام طرح ، کلیه اطلاعات و بازخوردهای های دریافتی ، جهت بررسی ، جمعبندی و نتیجه گیری به سازمان استاندارد ارسال می شود.

 

تصاویر