آخرین اخبار

جمعه1401/12/26

14:18:3

15

استاندارد خراسان جنوبی بازرسی میادین میوه و تره بار را آغاز کرد

صبح امروز بازرسان و کارشناسان استاندارد خراسان جنوبی، همیار در طرح ویژه عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران با حضور در میادین میوه و تره بار مرکز استان، ارزیابی شرایط این اماکن را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد خراسان جنوبی صبح امروز همزمان با حضور تیم های بازرسی استاندارد در سطح استان، میادین میوه و تره بار مورد بازرسی قرار گرفتند و از آنجایی که در این روزها تقاضای میوه و تره بار با توجه به این مهم که چند روزی تا سال جدید و ماه مبارک رمضان باقی نمانده، بیشتر شده است، بازرسی این مراکز از اهمیت بسیار بالایی در راستای حقوق مصرف کننده و عدم تضعییع آن برخوردار است .
با حضور در میادین تره بار، محوطه فروش، ساختمان، سقف، دیوار، کف، وسایل و تجهزات و.... بررسی و چک لیست های ارزیابی مربوطه با توجه به شرایط، مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت .

قابل ذکر است طرح ویژه عیدانه از 15 اسفند ماه تا 15 فروردین ماه در تمام کشور در محورهای ارزیابی هتل ها ، فرودگاه های ، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز پذیرایی، مراکز اقامتی بین راهی، میادین میوه و تره بار، خدمات قالیشویی و مراکز فروش شیرینی انجام میشود و در اتمام طرح، کلیه اطلاعات و بازخوردهای های دریافتی ، جهت بررسی ، جمعبندی و نتیجه گیری به سازمان استاندارد ارسال می شود.

 

تصاویر